Kurz Osho Zen Tarotu

Kurz Osho Zen Tarotu je určen nejen pro ty, kdo se chtějí blíže seznámit s tímto jedinečným tarotem, ale zejména pro ty, které zajímá hlubší seberozvojová práce a jsou upřímnými hledači pravdy ve svém životě.

Jedná se o cyklus 4 celodenních setkání, na kterých se budeme postupně seznamovat s významy jednotlivých karet, principy a strukturou Osho Zen Tarotu. Ukážeme si několik druhů výkladů, které budeme procvičovat na vašich aktuálních tématech. Smyslem kurzu není jen naučit se správně interpretovat jednotlivé karty ve výkladu, ale zejména získat jedinečný osobní léčivý nástroj pomoci ve chvílích zmatku, strachu a nedůvěry. Výuka je založena na prožitkové práci, nebudou chybět meditace, dechová cvičení a vzájemné sdílení zkušeností v maximálním počtu 10 účastníků.

Budete potřebovat: balíček karet Osho Zen Tarotu, psací potřeby, otevřené srdce, touhu po sebepoznávání a odhodlání vejít do kontaktu s vlastní pravdou. Budeme pracovat na zemi, proto si vezměte pohodlné oblečení.

Cena kurzu: 4200,- Kč (ve dvou splátkách + záloha), v případě jednorázové platby cena 3 900,- Kč. V ceně je stručný manuál ke kartám, čaj, káva a malé občerstvení.
Přihláška je platná po uhrazení zálohy ve výši 1000,- Kč nebo celé zvýhodněné částky.

Termíny dalších setkání:
6. října 2019
3. listopadu 2019
1. prosince 2019

Aktualizováno: kurz je již obsazen.

Přihlášky na tel. čísle 607 927 639 nebo na e-mail: info@samandra.cz

Něco o mně a o Osho Zen Tarotu:
Osho Zen Tarot je mou vášní už více než deset let. Baví mě skrze něj léčit, hrát si s ním, zkoumat ho a neposlední řadě také o něm vyprávět a interpretovat jej.
Jedná se unikátní karetní systém, který umožňuje nahlédnout do nitra duše, do principů chování a postojů. Působí jako zrcadlo, které pravdivě ukáže náš vnitřní obraz, bez hodnocení a posuzování. A nejen to, zároveň nabízí možnost transformace tohoto obrazu a tím i celého našeho života.

Publikováno v Akce